Ogłoszenia drobne Zakopane Ogłoszenia drobne Zakopane
www.ogloszenia.zakopane.pl

Wakacyjna praca dla studentów, uczniów i maturzystów - Niemc

Zakres obowiązków: • Prace na różnych stanowiskach w różnych branżach: produkcja/magazyny/branża techniczna • Prace pomocnicze oraz pakowanie różnego rodzaju produktów • Kontrola jakości • Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych Wymagania: • Pełnoletność - wymóg konieczny! • Wytrzymałość fizyczna • Umiejętności pracy w zespole • Komunikatywna znajmość języka angielskiego będzie Twoim atutem • Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana • Mile widziany własny samochód Oferujemy: • Wynagrodzenie w wysokości między 12,63 € - 15 € brutto/h oraz dodatki i premie • Umowę o pracę na warunkach niemieckich • Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego = zarabiasz więcej na rękę! • Komfortowe warunki mieszkaniowe • Wsparcie polskiego koordynatora Aplikuj bezpośrednio! Wypełnij formularz on-line https://form.jotform.com/241332811480347 Szczegóły oferty pod numerem telefonu 77 413 00 24 Concept Plus Sp. Z o.o. Oddział Opole

Ogłoszenie nr 118824, z dnia: 2024-08-08

KONTAKT:

ZDJĘCIA:

To ogłoszenie znajdziesz pod adresem:
www.ogloszenia.zakopane.pl/118824

Prosimy o poinformowanie osoby kontaktowej, że ogłoszenie zostało znalezione na
Pomoże to nam w skutecznej promocji serwisu. Dziękujemy